Школа сегодня

За последнее пятилетие, благодаря поддержке Департамента культуры Харьковского  городского совета, в школе происходят значительные изменения по обновлению и развитию материально-технической базы. Произведен капитальный ремонт первого этажа школы, большого и малого концертных залов, приобретен концертный рояль фирмы «Ямаха», арфа и большое количество других музыкальных инструментов
Вестибюль школы
Обновлённый вестибюль школы.

Большой зал
Большой зал на 230 мест.

Коридор 1 этажа
Коридор 1 этажа учебного корпуса.

малый зал
Малый зал на 90 мест.

ДИТЯЧА  МУЗИЧНА  ШКОЛА  № 9  ім.  В.І.  СОКАЛЬСЬКОГО

м.  Харків

Н А К А З

Про розмір оплати за навчання

у КПСМНЗ «ДМШ № 9 ім. В.І. Сокальського»

станом на 01.01.2020 року

Н А К А З У Ю :

1.  Місячний розмір плати за навчання учнів КПСМНЗ «ДМШ №9 ім. В.І. Сокальського» станом на 1 січня 2020 року становитиме:

Вокал

475,00 грн.

Фортепіано, гітара, клас музичного мистецтва естради

400,00 грн.

Скрипка, віолончель, контрабас, дерев’яні духові та ударні інструменти

305,00 грн.

Акордеон, баян, струнні народні та мідні духові інструменти

265,00 грн.

2.  Взяти до уваги, що місячний розмір плати за навчання визначений в середньому на 9 місяців поточного навчального року, а також з тим, що у розрахунок включена оплата за час канікул, періодів карантинів, строки яких визначаються місцевими органами виконавчої влади, несприятливих погодних умов тощо та час відсутності учня на уроках незалежно від обставин.

3.  Відповідно до пункту 2 статті 26 Закону України «Про позашкільну освіту» звільнити від оплати за навчання дітей із багатодітних сімей, дітей із малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування (в межах затвердженого на поточний навчальний рік робочого навчального плану школи).

4.  У разі хвороби учня протягом понад місяць і більше, при наявності документів лікувального закладу та заяви батьків, за перший місяць хвороби оплачувати 100%, за наступні – 50%.

5.  Пільги надавати на підставі поданих батьками документів, що свідчать про можливість встановлення пільг по оплаті з 1 числа того місяця до 10 числа якого батьки учня подали письмову заяву та необхідні документи.

6.  Секретареві школи Сердюк А.П. вивісити на дошку оголошень цей наказ для ознайомлення з ним батьків та учнів.

7.  Викладачам школи провести роботу по виявленню учнів, які можуть користуватися пільгами по оплаті за навчання, і до 15 вересня поточного навчального року забезпечити подання необхідних документів секретареві школи для видання наказу про встановлення пільг.

8.  При поданні батьками документів на встановлення пільг після 15 вересня, оплату за вересень поточного навчального року стягувати у розмірах, визначених п.1. цього наказу.

9.  Викладачам школи забезпечити внесення оплати за навчання у вересні до 20 числа поточного місяця.

10. Оплату за навчання з жовтня по травень включно вносити до 10 числа поточного місяця.

11.  Учнів, батьки яких своєчасно не внесли оплату за навчання, до занять не допускати. Якщо до 10 числа поточного місяця не буде внесена встановлена плата за навчання (надання платних послуг), учень може бути виключеним зі школи.

12.   Контроль за виконанням цього наказу лишаю за собою.

ДИРЕКТОР   ШКОЛИ                                КОЗЛОВ В.В.